1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Ishministri

Etiketim: Ishministri

Negociatat për detin, ish-ministri i Berishës: Ja çfarë sjell përfshirja e...

0
Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj ka komentuar vizitën e kryeministrit, Edi Rama në Greqi, çështjen e negociatave për detin dhe deklaratat e ish-ministres së...

E emëruar e tij si ambasadore në Greqi u shkarkua për...

0
Pas furtunës së shkarkimeve në ambasadën shqiptare në Athinë, e propozuara e Ministrisë së Europës dhe Punëve të Jashtme për ambasadore, e kaloi testin...

Ish-ministri Panariti: Qeveria duhet të ndryshojë kurs, sa më pak teste...

0
Ish-ministri, Edmond Panariti thotë se qeveria duhet të ndryshojë mënyrën e luftimit të COVID-19 pasi po gabon me masat. Sipas tij, duhen kryer sa...

“Jemi në pikën më të ulët”, ish-ministri flet për dialogun Kosovë-Serbi...

0
Ish-ministri i Jashtëm, Aldo Bumçi, ka folur për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë dhe rolin e Shqipërisë. Bumçi akuzoi kryeministrin Rama, se me kursin...

Apeli rrëzon dënimin për Saimir Tahirin, ish-ministri do të rigjykohet nga...

0
Vazhdon “odiseja” e ish-ministrit të Brendshëm të Shqipërisë Saimir Tahirit në përballjen e tij me drejtësinë, i cili nga sot është sërish i pandehur. Gjykata...

Ish-ministri i PS: Venecia i dha të drejtë Metës, konfirmoi krizën...

0
Ish-ministri socialist, Arben Malaj, në një postim në profilin e tij facebook ka vlerësuar vendimin e Venecias që i ka quajtur kushtetuese qëndrimet e...

Ndahet nga jeta ish-ministri shqiptar i Shëndetësisë

0
Është ndarë mbrëmë nga jeta në moshën  68-vjeçare Prof.Maksim Cikuli. Profosor Maksim Cikuli dha kontributin e tij të veçantë si mjek dhe pedagog i gjenetikës. Ai...

Ish-ministri përfshihet në debat për futbollin

0
Ish-ministri i Shëndetësisë,  Ilir Beqja është përfshirë në debatin për rifillimin e futbollit, ku ka shtruar edhe disa pyetje për FSHF-në. Në postimin e tij...

Goditet ish-ministri tek Tregu Elektrik ne Tirane, nuk ben denoncim?! –...

0
Gazeta zyrtare e PD ka denoncuar nje ngjarje qe sipas saj ka ndodhur mbremjen e djeshme me ish ministrin e Brendshem...

Ish-ministri: Macron po e shtyn Ballkanin drejt Rusise, Turqise dhe Iranit...

0
Ish ministri bullgar i Punëve të Jashtme Solomon Pasi, ka dekalruar se shtyrja e negociatave për anëtarësimin në BE të Maqedonisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS