8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Iranian

Etiketim: iranian

Spiunazh në shërbim të regjimit iranian, SPAK kontrolle në banesat e...

0
SPAK ka vënë në hetim 20 iranianë për spiunazh në shërbim të regjimit iranian. Burime për median bëjnë me dije se janë duke u kryer...

Një tjetër iranian “non grata”! Vëzhgonte kampin e muxhahedinëve në Manzë

0
Një tjetër Iranian i dyshuar për veprimtari agjenturore kundër muxhahedinëve në Shqipëri është shpallur i padëshiruar nga autoritetet tona dhe pritet që të dëbohet...

Fotot/ Incident në një port iranian, disa anije përfshihen nga zjarri

0
Në portin e Bushehr të Iranit në Gjirin Persik, të mërkurën disa anije janë përfshirë nga zjarri, raportojnë media lokale. Agjencia zyrtare e lajmeve...

Presidenti iranian: Nuk mbyllemi më, s`e përballojmë dot

0
Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani deklaroi se vendi i tij nuk do të shkojë më në karantinë.” Situata jonë ekonomike nuk na e lejon...

Presidenti iranian: Nuk mbyllemi më, s’e përballojmë dot!

0
Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani deklaroi se vendi i tij nuk do të shkojë më në karantinë. “Situata jonë ekonomike nuk na e lejon...

Frymëzoi protesta masive në vitin 2017, dënim me vdekje për gazetarin...

0
Irani ka dënuar me vdekje gazetarin Ruhollah Zam për shkak se puna dhe veprimtaria e tij online frymëzuan protestat masive të vitit 2017. ...

SHBA sanksionon ministrin iranian për kufizimet e Internetit

0
Thesari i Shteteve të Bashkuara vendosi sanksione kundër ministrit të Komunikimeve të Iranit, Mohammad Javad Azari Jahromi, pasi regjimi në Teheran i bllokoi komunikimet...

Sanksione amerikane kundër ministrit iranian

0
SHBA-ja vendosi sot sanksione kundër ministrit iranian të Telekomunikacionit, Mohammad Javad Azari Jahromi për rolin e tij në censurimin e gjerë të internetit në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS