1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Investitor

Etiketim: investitor

Bashkëshorti i ministres Xhaçka investitor strategjik? Rama: Nuk shoh asnjë problem...

0
Kryeministri Edi Rama në një konferencë për mediat tha se nuk ka asnjë problem në çështjen e ngritur ndaj ministres Xhaçka, ku sipas opozitës...

“Dihet se për çfarë duhen”- Rama i përgjigjet Tabakut për investitorët...

0
Kryeministri Edi Rama replikoi me deputeten demokrate Jorida Tabaku në lidhje me projektin e Butrintit dhe akuzat e saj për investitorët strategjikë."Këtu duket të...

​Gjobiten 4 investitorë të ndërtimeve të larta në Malishevë

0
Gjatë inspektimit të ndërtimeve të larta në qytetin e Malishevës, inspektorati komunal, sot i ka dënuar katër investitorë të këtyre ndërtimeve, për mosrespektim të...

Musk u tha investitorëve se do të dyfishonte ose trefishonte paratë...

0
Elon Musk u tha investitorëve se kishte shumë besim se do t'i dyfishonte ose trefishonte paratë e tyre nëse ata mbështesnin blerjen e tij...

Çollaku për “investitorët strategjikë”: Pas Tiranës i janë përveshur bregdetit, mundësi...

0
Mediat kanë zbuluar gjatë këtyre ditëve skemën sesi mijëra hektarë tokë në bregdet po u jepen njerëzve të afërt brenda PS nën emrin investitorë...

U shpall investitor strategjik, reagon për herë të parë Gaz Paja

0
Aktori Gazmend Paja ka reaguar pas akuzave të opozitës së ka qeveria e ka favorizuar për të fituar statusin e investitorit strategjik.Reagimi:"Nuk kam perfituar...

Berisha për shpalljen e humoristit Gaz Paja si investitor strategjik: Vjedhje...

0
Ish-kryeministri Berisha reagoi për shpalljen e humoristit Gaz Paja si investitor strategjik që përfiton 133 mijë metër katrorë tokë në bregdetin e Dhërmiut.Në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS