8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Investimi

Etiketim: investimi

Rama: 55 zona janë kthyer në kantier ndërtimi për furnizimin me...

0
Kryeministri Edi Rama e cilësoi investimin e bërë te Bovilla për furnizimin me 24 orë ujë të 62 % të Tiranës një investim madhor...

Investimi në Ujësjellësin e Bovillës/ Veliaj: 62% e Tiranës sot furnizohet...

0
Tërmeti i nëntorit tregoi edhe njëherë se sa të rrezikshme ishin depozitat e ujit në tarracat e pallateve. Ndaj, me dyfishimin e furnizimit...

Investimi më i mirë që mund të bëni për karrierën dhe...

0
Për shumë njerëz, muajt e fundit kanë qenë një ushtrim durimi, veçanërisht në lidhje me progresin në karrierë. Shumë gjëra kanë mbetur pezull, bllokuar...

Investimi më i madh, ai në veten tuaj

0
Cili është investimi më i mirë në botë? Do ju jap një informacion: nuk është pasuria e patundshme. Nuk janë aksionet. Nuk është biznesi...

Përfundon investimi, Rama-Manastirliu në depon e barnave në QSUT: Standarde europiane...

0
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, kanë parë nga afër investimin tashmë të përfunduar në Depon Qendrore të...

Drejt fundit investimi 3 miliardë lekë për mbrojtjen nga përmbytjet e...

0
Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural z.Bledi Çuçi, ishte në Selenicë për të parë nga afër një prej investimeve më të mëdha që po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS