9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Interin

Etiketim: Interin

Adriano rrëfen Interin e tij: Ende nuk e besoj, tifozët zikaltër...

0
Njëra pas tjetrës, foto të marra nga albumi i kujtimeve; golat, shumë prej tyre me fuqi të paparë, dhe dashuria e tifozëve zikaltër. Adriano...

Juventusi përmbys Interin! Dy gola për dy minuta

0
Juventusi dhe Interi po përballen me njëri-tjetrin në finalen e Kupës së Italisë, me të dyja skuadrat që kërkojnë trofeun.Pjesa e parë u mbyll...

Portieri bën gafën e shekullit, largon Interin nga titulli kampion (video)

0
Interi e humbi ndeshjen e papambetur ndaj Bologna 2-1, në fushën e kësaj të fundit. Edhe pse kaluan shumë shpejt në epërsi, zikaltrit e...

Chelsea rivalizon Interin e Juventusin për Robin Gosens

0
Chelsea është duke rivalizuar Interin dhe Juventusin për transferimin e mbrojtësit të Atalantas, Robin Gosens. Lojtari 26-vjeçar ka kaluar nëpër formë të lartë në këtë...

Lojtari i Romës refuzoi Interin

0
Alesandro Florenzi si Francesko Toti. Florenzi mund të kishte qenë një lojtar i Interit, por kapiteni i Romës vendosi të qëndronte në kryeqytet. Këtë...

Conte mbron Interin

0
Vendi i dytë, 6 pikë larg Juventusit. Rindizen shpresat dhe ambiciet e titullit për Interin. Antonio Conte, në prag të transfertës me Romën, e...

Conte tremb Interin

0
Barazimi me Veronën, rezultati i dytë negativ radhazi për Interin ka zhgënjyer tejmase Antonio Conte i cili në prononcimin për mediat në fund të...

Conte tremb Interin, lamtumira në fund të sezonit mbetet një hipotezë!

0
Barazimi me Veronën, rezultati i dytë negativ radhazi për Interin ka zhgënjyer tejmase Antonio Conten Ai në prononcimin për mediat në fund të ndeshjes trembi...

Juventus parakalon Inter-in, gati të mbyllë operacionin për yllin e Premier...

0
Juventus fiton në fushë dhe jashtë saj. Zonja e Vjetër vazhdon të marrë rezultate pozitive edhe në merkato. Në fakt, Fabio Paratici duket se është...

Eriksen këmbëngul: Bëra mirë që e lashë Tottenhamin për Interin

0
Christian Eriksen beson se vendimi i tij për ta lënë Tottenhamin për Interin ishte i drejtë, sepse ndien se përshtatja me jetën në Serie...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS