9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Interi

Etiketim: Interi

Nga Interi te Barcelona, Messi dhe përplasja me De Biasin; rrëfehet...

0
Rey Manaj është një nga protagonistët e udhëtimit të madh që e mbajti Spezian në Serie A. Edhe pse nuk mundi të kishte një...

Interi del hapur, synon të blejë ‘shqiponjën’ e kombëtares shqiptare

0
Drita e Brozovic do të vazhdojë ta ndriçojë Interin, duke marrë parasysh që kroati ka rinovuar së fundi deri në vitin 2026. Por këtë...

‘Na ndihmoni t’a mundim’, mjeku i QSUT-së thirrje qytetarëve: Nuk ia...

0
Mjeku O.R.L, në QSUT, Klevis Thomai është drejtuar me një mesazh qytetarëve për të respektuar masat dhe për të ndihmuar shërbimin shëndetësor në Shqipëri...

Kruja shënon katër të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve, kontakte...

0
Rrethi i Krujës në përditësimet e sotme me për koronavirusin pritet të ketë të paktën katër të prekur. Nga burimet mësohet se gjatë...

I shpallur në kërkim që në Shkurt, arrestohet i riu në...

0
Një 26-vjecar nga Shkodra ka rënë në pranga pasi u konfliktua me një 32-vjecar për motive të dobëta, qëlloi me armë në ajër dhe...

Lukaku thyen një rekord 70-vjeçar te Interi dhe një tjetër të...

0
Romelu Lukaku është lojtari i parë i Nerazzurrëve që nga viti 1950 që shënon 15 gola në udhëtim në një sezon të vetëm në...

Interi thyen rekordin negativ kundër Genoas, ngrihet në pozitën e dytë

0
Interi ka marrë fitore me rezultat 3:0 kundër Genoas në ndeshjen e Serisë A, duke e përmirësuar rekordin negativ në ndeshjet si mysafir kundër...

Interi refuzon të rrisë ofertën

0
Inter nuk do të rrisë ofertën për të blerë lojtarin më të mirë të Fiorentinës, Frederiko Kieza. Këtë lajm e ka bërë të ditur...

Interi afër transferimit të yllit të Barcelonës

0
Celta Vigo dëshiron ta mbajë Rafinhan, por nuk është e gatshme të paguajë klauzolën e blerjes siç ishin marrë vesh. Barcelona kërkon 16 milionë, kurse...

Tiranë, “nëna me një veshkë e po një pulmon sjell në...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka vizituar sot nga afër pavionin e veçantë në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, për nënat e prekura nga COVID19 që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS