fbpx
27 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Humbi

Etiketim: humbi

Berat/ 5-vjeçari humbi jetën pas lojërave me dritat e parkut, arrestohen...

0
Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit...

35-vjeçari ra nga lartësia ku po punonte dhe humbi jetën/ Arrestohet...

0
Është arrestuar në flagrancë inxhinieri i një firme ndërtimi dhe procedohet penalisht administratori i firmës nënkontraktore, pasi ditën e djeshme, në rrugën “3 Dëshmorët”,...

Humbi motrën nga sëmundja e rëndë, këngëtarja e njohur: “ Nuk...

0
E ftuar tek “Rudina” ishte Valbona Mema, e cila sigurisht për shkak të koronavirusit nuk qe e pranishme fizikisht në studio, por atmosfera e krijuar...

U divorcua dhe humbi peshë, Adele është shumë e lumtur

0
Adele është beqare, por nuk është e gatshme që të krijojë lidhje pasi që po e shijon të qenurit “single”. Këngëtarja 32 vjecare zbuloi humbjen...

Mamaja i humbi jetën nga kanceri/ Këngëtarja e njohur rrëfen momentet...

0
Këngëtarja Xhesika Polo, para pak muajsh, përjetoi dhimbjen e largimit të mamasë nga kjo jetë. Mamaja e Xhesikës  vuante nga kanceri dhe fatkeqësisht nuk arriti...

Si i humbi Elon Musk 14 miliardë USD për ‘një fjalë...

0
Miliarderi Elon Musk, themelues i kompanisë Tesla, humbi 14 miliardë dollarë nga vlera e aksioneve të kompanisë për shkak të një mesazhi të shkurtër...

“Tre vite duke gënjyer veten çdo ditë”, humbi të vëllain në...

0
Në një postim të bërë në Instagram, motra e Ergi Dini, këngëtarja Barbana Dini, e ka kujtuar me mall dhe dhimbje humbjen e të...

Humbi 27 kile, Gili befason me format e saj

0
Gili ka befasuar së fundi me ndryshimin në pamje. Këngëtarja e njohur e cila ka një karrierë të suksesshme pas vetës, ka humbur peshë gjë...

Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit...

0
Në muajin prill e humbi një fëmijë prej një aborti spontan, dhe për Hilaria Baldwin, fatkeqësia përsëritet. Bashkëshortja e aktorit të famshëm, Alec Baldwin...

Ndryshimi drastik i Afërdita Demakut, humbi më shumë se 20 kilogramë

0
Pamje nga ndryshimi në pamje i artistes së njohur Njëra ndër emrat më të njohur në skenën e muzikës popullore, Afërdita Demaku nuk ndalet së...