Ballina Etiketimet Holanda

Etiketim: Holanda

Holanda dhe Ekuadori ndajnë pikët, gjithçka e hapur në Grupin A,...

0
Përfundon ndeshja e grupit A mes Holandës dhe Ekuadorit, takim i cili është mbyllur me shifrat e barabarta 1-1.Takimi që u luajt në Doha...

Arrestohet holandezi në Tiranë, kapet me kokainë

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin në flagrancë të shtetasit K. B., 27 vjeç, banues në Holandë, për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e...

Plagosën 48-vjeçarin në Tiranë, 15 ditë burg për dy tifozët holandezë

0
Gjykata e Tiranës cakton masën e sigurisë "arrest në burg" me afat 15 ditor për dy tifozët holandezë, të akuzuar për "plagosje të rëndë"...

Holanda e kërkonte për trafik droge, shqiptari arrestohet në Ekuador

0
52-vjeçari Nezdet Vokshi me origjinë shqiptare është arrestuar në Ekuador pasi dyshohet se ishte i përfshirë në trafikun e drogës. Shqiptari mësohet se ishte...

‘Tani punoj në…’, trondit këngëtarja shqiptare: Tentova të vras veten kur...

0
Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e dy fëmijëve, e cila...

Video duke trokitur gotat me miqtë, Pipero sqaron të vërtetën: I...

0
Video duke trokitur gotat me miqtë, Pipero sqaron të vërtetën: I kam besuar jetën… Mjeku Pëllumb Pipero ka reaguar pas videos së tij që...

Festa në plazhin e Durrësit i bën gjëmën fisit: U infektua...

0
Zbardhen detaje nga rasti i 44-vjeçares me Covid-19 e cila ndërroi jetë ditën e sotme në spitali Infektiv. Dyshohet se ajo bashkë me nënën...

“Zonja Nushi, ti u shërofsh sa më shpejt!”, ironizon gazetari: Para...

0
Gazetari Klodian Tomorri në një shkrim në rrjetet sociale, duke ju referuar letrës së biznesmenes Vilma Nushi nga spitali, shkruan se sikur 6 milionet...

Dyshohet se bashkë me të dërguarin e “Ndragheta”-s bleu 20 kg...

0
Zbardhen detaje të reja nga dosja e Ardian Çekinit në Elbasan, i cili u arrestua gjatë operacionit ndërkombëtar të kokainës i zhvilluar mes Shqipërisë,...

Fshehu shkarkimin nga detyra në ’97, KPA pezullon gjyqtarin Luan Daci

0
Kolegji i Posaçëm i Apelimit pezullon gjyqtarin e KPA, Luan Dacin. Ky i fundit akuzohet për falsifikim dokumentesh. Gjyqtari Daci u mor i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24