33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Historik

Etiketim: historik

Memli Krasniqi në Prizren: Kryeqyteti historik i është kthyer zhvillimit me...

0
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Prizren ku së bashku me kryetarin Shaqir Totaj kanë vizituar realizimin e...

Euro bie poshtë 120 lekëve, i afrohet minimumit historik

0
Euro ka humbur sërish terren në kursin e këmbimit me Lekun ditën e sotme. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, Euro...

Zgjedhjet për kreun e PD, Berisha: Proces historik, paralel me procesin...

0
Sot po mbahen zgjedhet për kryetar të Partisë Dekomratike.Berisha:Përshëndes demokratët, komisionerët e 108 qendrat e votimit në mbartë Shqipërinë dhe ju uroj të marrin...

Zgjedhjet për kreun e PD, Berisha: Proces historik

0
Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në PD, njoftoi se janë hapur të gjitha qendrat e votimit në të gjitha degët. "Procesi...

Kryeministri Kurti për suksesin historik të Bad News Eagles

0
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pasi ekipi i Kosovës, Bad News Eagles arriti të kualifikohej në turneun më të madh...

Shtohen kritikat ndaj Berishës/ Kritiket e Bashës i kthehet liderit historik:...

0
Në mungesë të një vendimmarrje brenda oborrit të selisë blu për krizën e thellë që po përjeton partia me e madhe e opozitës, jashtë...
Dua Lipa shënon sukses historik me “Levitating”, bëhet artistja femër që ka qëndruar më së shumti…

Dua Lipa shënon sukses historik me “Levitating”, bëhet artistja femër që...

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të shënoi  suksese të njëpasnjëshme në arenën e muzikës ndërkombëtare.Në mesin e shumë hiteve që...

Ronaldo arrin rekordin historik, askush nuk ia kishte dal që nga...

0
Cristiano Ronaldo vazhdon të vendosë rekorde me fanellën e Zonjës së Vjetër. Me golin që shënoi kundër Sampdorias, CR7 ka shkuar në kuotën e 31...

Meta: Hapja 100% e listave zgjedhore akt historik, Këshilli të punojë...

0
Presidenti Meta e ka cilësuar si akt historik pranimin e liderit të PD-së për hapjen e plotë të listave zgjedhore. Me ane te nje...

As Juventus e as Inter/ Atalanta thyen rekordin historik në kampionatin...

0
Skuadra e Piere Gasperinit, që ka mahnitur me lojën e bukur këtë sezon, ka thyer rekordin e golave në Serie A. Goli i shënuar në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS