23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hequr

Etiketim: hequr

Disa kura natyrale që mund t’i provoni në shtëpi për të...

0
Kallot shkaktohen nga presioni i përsëritur në një pikë të lëkurës tuaj. Shtresa shtesë e lëkurës rritet mbi zonën e prekur derisa të shfaqet...

Disa metoda natyrale që ndihmojnë për të hequr rrathët e zinj...

0
A janë rrathët e zinj një problem serioz shëndetësor? Jo në të vërtetë, por shumë njerëz mendojnë se rrathët e zinj poshtë syve i...
Qindra njerëz nënshkruajnë peticionin për të hequr Kanye West si performuesin kryesor në “Coachella”

Qindra njerëz nënshkruajnë peticionin për të hequr Kanye West si performuesin...

0
Ngjarjet e fundit rreth Kanye West i kanë shtyrë kritikët t'i bëjnë thirrje "Coachella"-s që ta heqë reperin si një nga performuesit kryesor në...

Microsoft dhe Sony janë nën presion për të hequr mbështetjen për...

0
Gjatë javës së kaluar, Mikhail Fedorov, zëvendëskryeministër i Ukrainës dhe ministër për transformimet dixhitale, është konsultuar me kompanitë e teknologjisë, duke u kërkuar atyre...

Ngjela: Asnjë negociatë me Greqinë pa hequr Ligjin e Luftës

0
I ftuar në studion e emisionit “Top Talk”, ishte avokati Spartak Ngjela. Teksa po flitej mbi një marrëveshje mes Shqipërisë e Greqisë, avokati argumentoi...

Bylykbashi: Qëllimi i Ramës duke hequr koalicionet, të zhbëjë votën e...

0
Gjatë konferencës së përbashkët mes tre përfaqësuesve të opozitës në Këshillin Politik, Gazment Bardhi, Petrit Vasili dhe Oerd Bykykbashi, ky i fundit deklaroi se...

PSG beson se Barça ka hequr dorë nga Neymari

0
Paris Saint-Germain nuk pret që Barcelona të bëjë një veprim për Neymar në afatin kalimtar të verës, raporton Sport. Gjigantët e Ligës janë lidhur shumë...

Leipzigu ka hequr dorë

0
Leipzigu ka hequr dorë nga shërbimet e Ethan Ampadu, i cili do të rikthehet te klubi që zotëron kartonin e tij, Chelsea.  Klubi gjerman nuk...

Cilin ushqim mund ta hani pasi t’ia keni hequr mykun, por...

0
E dimë që ushqimi i mykur nuk bën të hahet, por e dimë edhe përse nuk bën? Shumicës së njerëzve u ka ndodhur që të...

Mashtronte duke u hequr si ‘juriste’, lirohet ish-asistentja e ish-ministres Milena...

0
Gjykata e Tiranës ka vendosur që të zbut masën e sigurisë për Amarilda Lekën, e cila akuzohet për mashtrim. Nga arrest me burg, ish-asistentja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS