27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hena kuriozitete

Etiketim: hena kuriozitete

Dëmet që shkakton përdorimi i kokainës

0
Kokaina është një drogë stimuluese i paligjshme që prek secilin person paksa ndryshe. Shumica e njerëzve ndiejnë një eufori të lartë dhe...

Harta e akneve në fytyrë, çfarë tregojnë për shëndetin

0
Aknet janë një problemet që shpesh hasin njerëzit pavarësisht kujdesit për lëkurën. Por, studimet kanë treguar se ata janë tregues të shumë...

“Dimri do favorizojë përhapjen e Koronavirusit”

0
Temperaturat më të ftohta që vijnë në dimër do të çojnë në një rritje të përhapjes së Covid-19, kanë konfirmuar shkencëtarët. Studiuesit nga...

Një fosil i një peshku gjigand 70 milion vjeçar është gjetur...

0
Një fosil peshku gjigand që ka jetuar në epokën e dinosaurve u zbulua ne Patagoni nga një grup kërkimor. Patagonia është zona...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS