21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Helikopteri

Etiketim: Helikopteri

Itali/ Zhduket helikopteri, mister fati i 7 personave që ndodheshin në...

0
Një helikopter me 7 persona në bord është zhdukur në Itali, në kufirin midis provincave Modena dhe Luca. Mediat italiane bëjnë me dije se avionic...

Helikopteri Ingenuity filmon fluturimin rekord në Mars, NASA publikon pamjet

0
Agjencia hapësinore amerikane NASA ka shkruar historinë, pasi që helikopteri i saj Ingenuity në Mars ka kryer fluturimin rekord.Ingenuity gjatë 19 prillit është bërë...

Plagoset turisti në malin e Çikës, forcat e policisë dhe helikopteri...

0
Një turist ka lëshuar sinjalin SOS , pasi është rrëzuar dhe ndodhet i plagosur në majën e Qores në afërsi te malit të Çikës.Në...

Kishin mbetur të bllokuar, helikopteri i FA shpëton 6 turistë kosovarë...

0
Një helikopter i Forcës Ajrore u angazhua në operacionin e kërkim shpëtimit në malin e Jezercës ku prej disa orësh ishin bllokuar 6 shtetas...

Helikopteri në të cilin ishte presidenti i Bolivisë detyrohet të bëjë...

0
Një helikopter në të cilin ishte Presidenti i Bolivisë Evo Morales bëri një ulje urgjente të hënën për shkak të një problemi mekanik, tha ushtria,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS