33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hedhur

Etiketim: hedhur

I prenë dy këmbët duke e hedhur në erë/ Zbardhet...

0
Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me ekzekutimin e Alekdandër Sadikajt, ngjarje e cila tronditi vendin tre javë më parë. Mësohet se shkak për...

Transformohet pika e Llogarasë, Rama: Ju lutemi asnjë mbeturinë të hedhur...

0
Pika e Llogarasë në Shqipëri, një nga vendet më të bukura me pamje madhështore që shërben po ashtu për nisjen e parashutave është pastruar...

Lëkurat e frutave dhe perimeve që NUK duhen hedhur, por konsumuar

0
Pjeshka:Lëkura e pjeshkës është e mbushur me antioksidantë dhe vitamina. Jo vetëm kaq, por ka edhe shumë fibra dietike. Lëkura e pjeshkës ka shumë...

Pulat në detin e Shëngjinit, dyshohet se janë hedhur në lumë...

0
Në bregun e detit të Ranës së Hedhun, në orët e para të mëngjesit u gjetën disa kadavra pulash.Pulat e ngordhura dyshohet se janë...

Shehu: Panik nga Rama dhe tendencë për të hedhur në erë...

0
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu, e sheh si një shprehje paniku, deklaratën e sotme të kryeminstrit Rama, i cili tha se është pro...

Një burim i shkëlqyer vitaminash: Lëkurët e shalqinit nuk duhen hedhur

0
Shalqiri është fruti i preferuar i shumë njerëzve gjatë stinës së nxehtë të verës. Një frut i lëngshëm dhe plot vlera ushqyese shalqiri gjen...

Joshua: Do të më japë mundësinë për ta hedhur atë në...

0
“Pa asnjë dyshim, kjo është e vetmja sfidë që ka tani më shumë vlerë për mua. Kjo është përballja me Tyson Fury”. Është kjo...

Capri, vajza e të ndjerit Kobe Bryant, shfaqet duke hedhur hapat...

0
Gruaja e basketbollistit të ndjerë, 37 vjeç, postoi në mediat sociale momentin e adhurueshëm, pasi Capri, 11 muajshe, bëri disa hapa të vegjël. Videoja u...

Arsyeja e rëndësishme përse vaji i gatuar nuk duhet hedhur asnjëherë...

0
Çfarëdo që të bëni, nuk duhet ta hidhni vajin e gatimit të përdorur tek kullesa e lavamanit tuaj. Kjo do të infektonte ujin dhe do...

Shpërthen vullkani më aktiv i Indonezisë, duke hedhur hirin vullkanik 1,000...

0
Një vullkan në Indonezi shpërtheu të dielën në mëngjes, duke dërguar në ajër shtëllungat e hirit deri në 1.000 metra, thanë zyrtarët. Mali Merapi shpërtheu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS