33.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Haziri

Etiketim: Haziri

Dosja Historike – Fakte interesante për kryeministrat shqiptarë

0
Dosja Historike - Fakte interesante për kryeministrat shqiptarë

Ministrja dhe Haziri vunë gur themelin e stadiumit ndihmës në Gjilan

0
Ministrja Vlora Dumoshi bashkë me zv. ministren Valdete Bajrami, gjatë vizitës në Gjilan ishin të pranishme për vënien e gur themelit të stadiumit ndihmës...

Haziri: KBI dhe imamët e Gjilanit kanë dëshmuar për vendosmërinë e...

0
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka takuar mbrëmë Këshillin e Bashkësisë Islame dhe imamët e xhamive të Gjilanit, me ç'rast janë koordinuar...

Mentor Haziri publikon projektin “Për ju”

0
Mentor Haziri ua kushton këngën e re artistëve të ndjerë. Mentor Hazirir ka publikuar para pak ore këngën e tij më të re të titulluar...

Mentor Haziri prezanton anëtarin e ri të familjes

0
Familjes së Mentor Hazirit i është bashkuar edhe dikush tjetër. Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Haziri, ka vendosur që pjesë të familjes së tij ta...

Me një poezi të Dritëro Agollit, Lutfi Haziri ia uron gruas...

0
Gruaja e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, sot mbushi 32 vjet. Sot ka festë në shtëpinë e Lutfi Hazirit, bashkëshortja e tij Miki Bajrami feston...

Haziri e Dumoshi nënshkruajnë memorandumin për rikonstruimin e Stadiumit, kosto 4.6...

0
Komuna e Gjilani do të bëhet me stadium të kategorisë 4 të UEFA. Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri dhe Ministrja e Kulturës, Rinisë...

Haziri, më i dashuruar se kurrë, u bën konkurrencë edhe të...

0
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e tij, Mika Bajrami, janë një ndër çiftet më simpatike. Ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS