Gjigandi
Ballina VIP Mentor Haziri publikon projektin “Për ju”

Mentor Haziri publikon projektin “Për ju”

0
32

Mentor Haziri ua kushton këngën e re artistëve të ndjerë.

Mentor Hazirir ka publikuar para pak ore këngën e tij më të re të titulluar ‘Për ju’ të cilin e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga është një projekt mjaft i veçantë për shkak se është një përkushtim i këngëtarit për artistët e ndjerë shqiptarë.

Teksti dhe vija melodike është punuar nga Eriona Rushiti, ndërsa videoklipi është punuar nga Besim Ugzmajli.
 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu