23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hakmarrje

Etiketim: hakmarrje

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të...

0
Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi  vrau me armë zjarri...

Shtëpia e Bardhë paralajmëron Kinën: Jo veprime për hakmarrje

0
Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kinës të premten të mos angazhohet në veprime “hakmarrëse” duke urdhëruar konsullatën amerikane në Chengdu të mbyllet, si...

Kina shfaq fuqinë e zjarrit në Himalaje pas kërcënimeve të Indisë...

0
Kina ka publikuar sot pamje të manovrave ushtarake me zjarr në rrafnaltat e Tibetit, pas rritjes së tensioneve me Indinë. Bota po mban frymën...

Itali/ Padi për viktimat e Covid-19, familjarët: Nuk duam hakmarrje, por...

0
Pesëdhjetë të afërm të viktimave të koronavirusit, kanë hartuar ankesa të mërkurën në lidhje me mënyrën se si është menaxhuar pandemia, në veprimin e...

Vrasja e dy vëllezërve për hakmarrje, kushëriri i Roland Pulës tregon...

0
Një ngjarje e rëndë tronditi dy ditë më parë Krujën, ky dy vëllezërit Gramoz Bardhi 34 vjeç dhe Xhentil Bardhi 24 vjeç, janë ekzekutuar...

Delvinë, 28 persona janë larguar nga puna, akuza për hakmarrje politike

0
28 persona janë larguar nga Puna në Bashkinë e Delvinës, 6 muaj pasi në krye të saj erdhi socialistja Majlinda Qilimi. Vilson Mehmeti, ish-specialist në...

Ish gruaja e Stallones: Kam shkuar në shtrat me Sean Penn...

0
Aktorja e njohur daneze si dhe ish bashkëshortja e Silvestër Stallones, Brigitte Nielsen nuk ka shkuar asnjëherë mirë me ikonën e muzikës pop Madona. E...

Hakmarrje e Rames ndaj Klevis Balliut dhe banorëve të Unazes se...

0
Ish-deputeti Flamur Noka ka qenë bashkë me banorët e Unazës së Re dhe përfaqësues të tjerë të opozitës para Gjykatës...

Vrasje për hakmarrje? Zbardhen detaje, vëllai i viktimës ekzekutoi një person...

0
Eri Zefi 34 vjeç u ekzekutua me armë zjarri pasditen e kësaj të mërkure në fshatin Zall Xhuxhë në Fan të Mirditës. Viktima u ekzekutua...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS