28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hahn

Etiketim: Hahn

Berisha: Hahn, pergjegjes sa Rama per moshapjen e negociatave – Lajmi...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emsionin “Tempora” në Ora News, është shprehur ndër të tjera se, pas kryeministrit Edi Rama,...

Rama takon Hahn per te rejat me te fundit – Lajmi...

0
Kryeministri Edi Rama ka takuar ditën e sotme Komisionerin Johannes Hahn.   Në një postimi në profilin e tij...

Hahn: Nuk ka konsensus per negociatat me Shqiperine, kjo eshte zhgenjyese...

0
Komisioneri Johannes Hahn dha zyrtarisht lajmin e hidhur për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Me ane te një mesazhi në “twitter”, Hahn deklaron se liderët...

Hahn: Nuk duhet të dëmtohet Maqedonia e Veriut për shkak të...

0
Në rastin e Shqipërisë, gjendjen e ka rënduar negativisht, situata e brendshme politike dhe konflikti qeveri- opozitë, thotë Johanes Hahn ...

Hahn: Pasoja nese nuk hapen negociatat me Shqiperine dhe Maqedonine e...

0
Komisionari për zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, i paralajmëroi vendet anëtare të BE-së se mungesa e vendimit pozitiv për...

Tërmeti në Shqipëri, reagon Hahn: BE të aktivizojë mbrojtjen civile –...

0
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit,...

Hahn: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut meritojnë hapjen e negociatave me...

0
Komisioneri i zgjerimit të BE Johannes Hahn u shpreh se Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria meritojnë hapjen e negociatave të pranimit në Bashkimin Evropian. Hahn...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS