27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Gwyneth

Etiketim: Gwyneth

Gwyneth Paltrow s’ndalet, zbulon qiririn me aromë… të veçantë

0
Pas asaj me arome vagine, Gwyneth Paltrow ka hedhur në treg një tjetër qiri… të nxehtë. Aktorja e ka prezantuar mbrëmjen e së mërkurës në...

Gwyneth Paltrow ka bërë çmendurinë më të madhe që keni dëgjuar...

0
Përveçse si aktore, guruja e Goop Gwyneth Paltrow, njihet edhe për dëshirën e madhe për të eksperimentuar për gjëra që kanë të bëjnë me...

Aktorja 47 vjeçare Gwyneth Paltrow shfaq trupin e tonifikuar dhe rrëfen...

0
Gwyneth Paltrow ka kryer izolimin e saj të koronavirusit në Los Angeles bashkë me dy fëmijët, Apple and Moses, dhe bashkëshortin e saj Brad...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS