fbpx
27 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gomone

Etiketim: gomone

U arrestuan ne gomone prane kufirit me Turqine, policia greke liron...

0
Lirohen 3 shqiptarët e arrestuar në Greqi në një gomone pranë kufirit me Turqinë. Mediat greke bëjnë me dije se...

Trafikantët shqiptarë të drogës, makth për policinë greke/ Ndalohet një tjetër...

0
Pak ditë pas operacionit spektkolar, një tjeter gomone shqiptare bie ne duart e policisë greke. Ditën e sotme, një gomone ka vënë në alarm rojet...

Ishin nisur drejt Greqisë me gomone, anija shqiptare ndalon 111 emigrantë...

0
111 emigrantë sirianë, irakenë dhe palestinezë janë ndaluar nga anija shqiptare Oriku, e cila patrullon në detin Egje në kuadër të NATO-s. Emigrantët ishin nisur...