Ballina Etiketimet Gjykatës

Etiketim: gjykatës

Tiranë/ Bashkëpunëtor në vrasjen e të riut, Maze del përpara gjykatës

0
Ensi Maze, bashkëpunëtor në vrasjen me thikë të 20-vjeçarit, Stiven Toshkësi, ka dalë ditën e sotme para gjykatës. Ndaj tij do të caktohet masa...

Kastriot Ismailaj i drejtohet Gjykatës së Fierit me kërkesë për liri...

0
Kastriot Ismailaj, i dënuar me 11 vite burg mashtrim me pasoja të rënda” dhe “pastrim të produkteve të veprës penale”, ka kërkuar të lërë...

Ndahet para kohe nga jeta zyrtari i lartë i Gjykatës Berat

0
Është ndarë parakohe nga jeta kancelari i Gjykatës së Beratit, Sokol Myftari. Lajmin e trishtë e bën me dije Gjykata Berat, në një postim në...

Dhuna ndaj të moshuarës, dalin para gjykatës infermieret

0
Tre infermieret e dyshuara për dhunën ndaj të moshuarës kanë dalë para gjykatës. Keqtrajtimi i të moshuarës në qendrën “Orenda” në Pejë ka tronditur opinionin...

Dosja ‘Babale’/ Pritet vendimi i Gjykatës së Apelit për Ervin Salianjin

0
Ditën e sotme pritet të zhvillohet në Gjykatën e Apelit të Tiranës, seanca e radhës ndaj deputetit të PD, Ervin Salianji për dosjen “Babale”. Ndërkohë...

Akuzohen për shpërdorim detyre, dalin para gjykatës 18 punonjësit e burgut...

0
Seanca për vlersimin e masave të sigurisë ndaj 18 punonjësve të burgjeve të Fierit ka nisur ditën e sotme. Ndaj punonjësve rëndojnë akuzat për shpërdorim...

Skemë mashtrimi me kriptomonedha, del sot para gjykatës së Elbasanit supermashtruesi...

0
Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për turkun Faruk Fatih Ozer, i akuzuar për mashtrim. Mësohet se seanca për dhënien...

Kërkohet burg për turkun Faruk Ozer, nesër del para gjykatës së...

0
Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për turkun Faruk Fatih Ozer, pas mashtrimeve që kryente me kriptomenedhat. Kujtojmë se Ozer...

Emrat/ U kapën në ‘shtëpi bari’, shqiptarët para Gjykatës britanike: Jo...

0
Dy shqiptarë janë arrestuar në Angli, pasi janë kapur në një ‘shtëpi bari’. Mediat e huaja bëjnë me dije se Rolomol Cipi dhe Dashmir Hazizaj,...

Mjeku Prifti, Gjykatës së Apelit: Nuk prish provat duke operuar qytetarët...

0
Vendi aktualisht vuan mungesën e mjekëve dhe për më tepër të specializuar. Sakaq disa akuza ndaj mjekut Edvin Prifti po e pengojnë të vijoj punën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24