23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjat

Etiketim: Gjat

Iran: Dy zyrtarë të aeronautikës u martirizuan gjatë misionit

0
Dy zyrtarë të programit të aeronautikës së Iranit, mes të cilëve dhe një anëtar i Gardës Revolucionare, janë martirizuar gjatë kryerjes së misioneve, tha...

Kështu mund të kujdeseni për gjoksin gjatë shtatzënisë dhe ta rikthejmë...

0
Gjatë shtatzënisë, të gjitha gratë pësojnë një rritje natyrale të gjinjve. Por, nëse nuk tregohet kujdes që në muajt e parë të pritjes, gjoksi...

Gjërat më të sikletshme që partnerët i kanë kërkuar gjatë seksit...

0
Gjuha e pistë e seksit ka ndryshuar ndjeshëm.Aq sa ndonjëherë dëshirat e errtëta kthehen në situata të sikletshme prej të cilave do thjesht të...

Për këto arsye gjatë gjumit ju ndodhin shtrëngimet në kokë

0
Ndodh shpesh që ndonëse jeni në gjumë të thellë, zgjoheni papritur nga një dhimbje e fortë koke që godet.Kjo dhimbje ndikon negativisht në gjumin...
Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...

Vdiq tragjikisht gjatë pushimeve në Dhërmi/ Historia e studentit nga Londra...

0
Rreth një javë më parë në Dhërmi humbi jetën në mënyrë tragjike një turist nga Anglia, i cili ra nga kati i tretë i...

Diell dhe vranësira, gjatë ditës priten reshje shiu e stuhi dhe...

0
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka bërë të ditur vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ndikohet nga fushat e fuqishme ciklonike.Në këto...
Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë n…

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...

Lojtari sëmuret gjatë ndeshjes Gjermani-Angli; shpërthen në të vjella në fushë

0
Ndeshja e xhiros së dytë të Ligës së Kombeve mes Gjermanisë dhe Anglisë përfundoi 1-1 në "Allianz Arena". Një barazim, rezultat i golave ​​në...

Droni taksi me rreze të gjatë veprimi kryen me sukses fluturimet...

0
Droni taksi i kompanisë Volocopter, është një hap më afër futjes në shërbim të kësaj fluturake.Kompania gjermane ka njoftuar se fluturakja e saj elektrike...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS