fbpx
17 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Galaxy

Etiketim: Galaxy

Shfaqen në internet foto të Samsung Galaxy Note 20 Plus

0
Janë publikuar fotot e para të Samsung Note 20 Plus. Galaxy Note 20 Plus pritet të jetë në dispozicion në 2 ngjyra: zezë dhe bakri...

Shfaqen në internet foto të Samsung Galaxy Note 20 Plus

0
Janë publikuar fotot e para të Samsung Note 20 Plus. Galaxy Note 20 Plus pritet të jetë në dispozicion në 2 ngjyra: zezë dhe bakri...

Apple synon t’i kundërvihet Samsung Galaxy S30 me iPhone 13

0
Së pari kemi dëgjuar se si Apple iPhone 12 do të vijë me 3 kamera dhe më pas kemi dëgjuar se si Samsung Galaxy...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Samsung Galaxy Note 20 pritet të prezantohet gjatë muajit gusht nëpërmjet...

0
Galaxy Note 20 pritet të prezantohet gjatë muajit gusht, nëpërmjet një aktiviteti në internet, duke u bërë kështu produkti i parë që Samsung e...

Samsung Galaxy S30 Ultra pritet të vijë me një kamerë prej...

0
Detajet e para kidhur me kamerën e modelit më të mirë të ardhshëm nga Samsung, janë zbuluar. Kushdo që mendon se kamera 108 megapikselë nga...

Samsung Galaxy Note 20 pritet të vijë në gusht të këtij...

0
Çdo vit, ka disa modele të reja të telefonave për të cilët të gjithë emocionohemi – një prej tyre është Galaxy Note. Nga Note...

OnePlus 8 Pro vs Samsung Galaxy S20 Ultra vs iPhone 11...

0
Bëhet fjalë për tre modelet më të mirë të telefonave që janë aktualisht në treg. Dy prej tyre bazohen në sistemin operativ Android, dhe iPhone...