fbpx
21 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fisheke

Etiketim: fisheke

Mbante fishekë, tritol, granata dhe drogë në banesë, arrestohet 46-vjeçari në...

0
Policia e Kurbinit ka arrestuar një 46-vjeçar në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Mësohet se në...

Pyjet e Devollit “pushtohen” nga flaket, zjarr masiv dhe fisheke qe...

0
DEVOLL Merr përmasa më të mëdha dhe intensifikohet zjarri në masivet pyjore të Nikolicës. Flakët e...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS