fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Familjet

Etiketim: familjet

Butrint Imeri dhuron iftare për familjet në nevojë

0
Butrint Imeri ka ndjekur shembullin e disa kolegëve të tij, për të dhuruar iftare gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Përmes rrjeteve sociale, këngëtari ka...

Angelina Jolie e ka nxitur Kongresin t’i ndihmojë familjet në nevojë...

0
Ylli i filmave “Maleficent”, Angelia Jolie, i kë bërë thirrje politikanëve të lartë që t’i shtojnë përfitimet ushqimore për familjet anembanë Shteteve të Bashkuara,...

Kim Kardashian bënë thirrje të ndihmohen familjet në nevojë gjatë pandemisë

0
Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregoi se ka dekoruar disa pjata bashkë me fëmijët. Ky veprim...

Këshilla të ekspertëve për familjet që jetojnë me kafshë shtëpiake gjatë...

0
Gjatë kësaj periudhe pasigurie të madhe, një pikë e ndritshme ka qenë përgjigjja tepër e pasionuar nga njerëz të gatshëm të hapin shtëpitë dhe...

Njeriu më i pasur në botë i dhuron mbi 98 milionë...

0
Njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos, i ka dhuruar 98.5 milionë dollarë për 32 organizata që ndihmojnë në strehimin e familjeve të pastreha. Jeff...

Jeff Bezos dhuron 98.5 milionë dollarë për familjet e pastreha

0
Drejtori i Përgjithshëm i Amazon, Jeff Bezos ka njoftuar se dhuroi 98.5 milionë dollarë në vitin 2019 për 32 organizata që ndihmojnë në strehimin...

Djali shqiptar prej 5 vitesh ne Siri, myftiu apel diplomacise: Ktheni...

0
Myftiu i Shkodres Imam Muhamed Sytari apelon ndaj diplomacisë shqiptare që të punojnë për të rikthyer me çdo kush në Shqipëri...

14 vende të Bashkimit Europian , ndihma për familjet e prekura...

0
Drejtoria e Përgjithshme e Rezervave Materiale të Shtetit ka marrë në dorëzim ndihmat e ardhura nga 14 vende të Bashkimit Europian dhe 2 vende...

Ilir Meta mesazh qytetarëve pas tërmeteve: T’i kthehemi qetësisë në familjet...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar një javë të mbarë për qytetarët e vendit. Ai shprehet se pas tërmeteve është koha për t’iu...

Rama viziton familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë: Do rindërtojmë...

0
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër 7 në Tiranë. Rama dhe Gjonaj thanë se...