21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ekipi

Etiketim: ekipi

Pas heliopterit grek, ekipi shqiptar kryen inspektimet nga toka për vatra...

0
Situata në ishullin e Sazanit është vënë nënm kontroll, pasi ditën e djeshme vatrat e zjarrit u neutralizuan. Burime për median bëjnë me dije se...

Musk thotë se ekipi ligjor i Twitter i tha atij se...

0
Elon Musk ka thënë se ekipi ligjor i Twitter e akuzoi atë për shkelje të një "marrëveshjeje për moszbulim".Kjo pasi që, sipas mediave të...

Ekipi i Policisë së Kosovës, fiton turneun e futsalit ‘copa del...

0
Në Itali është organizuar një turne në futsal ku kanë marrë pjesë 28 ekipe nga 14 shtete. Ekipet e fustali kanë qenë ekipe të...
Momenti i terrorit në Ukrainë: Angelina Jolie dhe ekipi i saj largohen me shpejtësi pasi dëgjohen…

Momenti i terrorit në Ukrainë: Angelina Jolie dhe ekipi i saj...

0
Ylli i filmit, Angelina Jolie, është dërguar me urgjencë në siguri mes frikës së një sulmi të menjëhershëm me raketë gjatë një vizite në...

Historike, ekipi i Kosovës kualifikohet në turneun më të madh në...

0
Bad News Eagles ka arritur të kualifikohet në turneun më të madh në botë, PLG Antwerp Major 2022.Ekipi i Kosovës triumfoi 2:1 ndaj Sinners...

Bad News Eagles mposhten nga ekipi i katërt në botë

0
Ekipi nga Kosova, Bad News Eagles është mposhtur nga ekipi i katërt në botë, G2 me rezultat 16:10.BNE po merr pjesë në kualifikimet për...

Fëmija 4 vjeçar shpëtohet nga ekipi mjekësor në Vushtrri, i kishte...

0
Sonte ekipi i Urgjencës së Vushtrrisë kanë shpëtuar jetën e një fëmije.Ata i nxorën një kikirik nga rrugët e frymëmarrjes.Siç merret vesh, fëmija ishte...

Ekipi i parë plotësisht privat i astronautëve mbërrin në Stacionin e...

0
Ekipi i parë plotësisht privat i astronautëve që shkon në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës (ISS) mbërriti të shtunën në platformën kërkimore orbitale për një...

U sulmua ekipi i urgjencës në QKMF e Skenderajt, reagon FSSHK-ja

0
Federata e Sindikatave të Shëndetësisë ka reaguar sot pas një sulmi që i është bërë ekipit të urgjencë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare...

Është në kërkim të një ekipi të ri

0
Te Laçi kanë nisur të punojnë për merkaton dhe afrimi i parë mund të jetë një mesfushor i cili në të kaluarën ka qenë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS