22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eiffel

Etiketim: Eiffel

Kush është i arrestuari për të shtënat drejt kompleksit “Eiffel”, e...

0
Një person i cili e kishte kthyer shtëpinë e tij në bazë armatimi, si pjesë e një grupi kriminal u arrestua ditën e sotme...

PSG dëshiron të bashkojë vëllezërit Hernandez në kullën Eiffel! Zbulohet superbuxheti

0
Njëri në qendër të mbrojtjes, tjetri në krah të majtë! PSG është duke menduar seriozisht për të bashkuar dy vëllezërit Lucas dhe Theo Hernandez. Njëri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS