34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E albania

Etiketim: e albania

Regjistrimet në e-Albania/ Ministrja Kushi bën publike datat, ja si mund...

0
Regjistrimet e nxënësve në klasë të parë dhe të dhjetë do të bëhen nga platforma e-Albania. Përmes një postimi në rrjete sociale, ministrja e Arsimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS