21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyve

Etiketim: dyve

Marcelo dhe admirimi për CR7: Fatkeqësisht, të dyve na mungon kjo...

0
Emri i Marcelo shpesh është lidhur me Juventusin, veçanërisht në verën e vitit 2018, kur lamtumira e Cristiano Ronaldos dukej se ishte në gjendje...

Ronaldo: Rivaliteti me Messin na ben mire te dyve – lajmi...

0
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka thënë se rivaliteti me yllin e Barcelonës, Lionel Messi ka bërë që të këtë përmirësime....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS