18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duka

Etiketim: Duka

“Fenomeni Duka” Tritolvënësi dhe Presidenti i FSHF mbrohen nga i njëjti...

0
Një detaj shokues është zbardhur sot në lidhje me sulmin që iu bë vilës së Presidentit të FSHF-së, Armando Duka, para pak javësh në...

Finalja bën bashkë dy ‘armiqtë’ e mëdhenj, Duka dhe Veliaj ekspozojnë...

0
Nesër është finalja e "Conference League". Tirana do të jetë kryeqendra e futbollit europian, teksa 440 vende do të ndjekin përmes televizorit përballjen ms...

Duka për mediat italiane: Në Tiranë të gjithë do të brohorasim...

0
Kupa ka mbërritur në Tiranë, emocioni i shqiptarëve rritet, federata vendase gëzohet. Për presidentin Armand Duka, caktimi i një finaleje të UEFA-s në Tiranë...

Agron Duka për presidentin e ri: Ne nuk kemi asgjë në...

0
Agron Duka: Ne e paragjykojmë procesin. S'kemi asgjë në dorë, vetëm debatin kemi në dorë. Do gjejmë 20 firma t'i sjellim, prap besoj do ta...

Duka rrëfehet për median italiane: Krenarë për finalen e ‘Conference League’;...

0
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka dhënë një intervistë për "La Republicca", ku ka folur në lidhje me organizimin e finales...

Duka zbulon emrin: Ky është kandidati më i mirë i opozitës...

0
I ftuar në një intervistë televizive, Agron Duka ka folur për emrin e presidentit të ardhshëm të Republikës së Shqipërisë.Kur iu kërkua të thoshte...

Basha kandidat për president? Ja çfarë thotë Duka

0
Kreu i partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do nuk do të merrte pjesë në konsultimet e tjera me...

FOTO/ Gjykata i jep të drejtë Kryebashkiakut Veliaj për FSHF-në, rrjeti...

0
Drejtësia ka folur sot dhe ka thënë fjalën e saj në lidhje me pengmarrjen që FSHF-së i është bërë nga Presidenti aktual Armando Duka,...

Konflikti për FSHF-në/ Gjykata verteton manipulimin me zgjedhjet e zhvilluara nga...

0
Ishte e qartë që në zgjedhjet e Shoqatës Rajonale në Tiranë, ashtu si edhe në çdo Shoqatë tjetër, FSHF abuzoi me listat, abuzoi me...

Debati për FSHF-në/ Fidel Ylli: Duka të heqë duart nga futbolli!...

0
Kryetari i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, Fidel Ylli, ishte i qartë ku tha se, kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, duhet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS