24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duelit

Etiketim: duelit

Gattuso i shqetësuar për pandeminë, para duelit me Barcelonën

0
Trajneri i Napoli është i shqetësuar me situatën nga pandemia Covid-19. Gennaro Gattuso, njeriu në krye të stolit të Napoli, para ndeshjes së kthimit në...

Whyte e quan frikacak Furyn: Gjithmonë i shmangesh duelit me mua

0
Dillian Whyte ka një mesazh për Tyson Fury. Boksieri britanik, Whyte, ka një mesazh për bashkëkombësin e tij i cili mbanë titullin e kampionit të...

Prapaskena, McGregor tentoi të “blejë” trajnerin e Mayweather para duelit

0
Nate Jones, një nga trajnerët e Floyd Mayweather, ka bërë me dije se Conor McGregor i ka ofruar 1.5 milionë dollarë në vitin 2017,...

Fury – Wilder III zhvillohet këtë vit – dy lokacionet e...

0
Tyson Fury dhe Deontay Wilder do të kompletojnë trilogjinë e tyre këtë vit. Fury dhe Wilder janë gati që të dhurojnë edhe pjesën e tretë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS