21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dua Lipa

Etiketim: Dua Lipa

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...
Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë n…

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...
Fansat e Dua Lipës të tronditur – pas momenteve intime me Aron Piper, ky i fundit shihet duke shk…

Fansat e Dua Lipës të tronditur – pas momenteve intime me...

0
Dua Lipa ka tronditur fansat teksa e gjeti veten të përfshirë në një 'trekëndësh dashurie' me yllin e Netflix, Aron Piper dhe këngëtaren angleze,...
Dua Lipa shfaqet me shumë stil rrugëve të Firences, ndërsa endet mes njerëzve

Dua Lipa shfaqet me shumë stil rrugëve të Firences, ndërsa endet...

0
Ajo aktualisht është duke bërë turne promovues për albumin e saj "Future Nostalgia" nëpër botë.Dhe Dua Lipa dukej plot stil teksa shijoi disa ditë...
Dua Lipa sjell poza joshëse për fansat në Instagram, duket plot stil e veshur e tëra në “Versace”

Dua Lipa sjell poza joshëse për fansat në Instagram, duket plot...

0
Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ndonëse është e angazhuar me koncerte në turneun "Future Nostalgia" nuk i lë anash as postimet e...
Dua Lipa humb baraspeshën, rrëzohet gjatë një performance në Milano

Dua Lipa humb baraspeshën, rrëzohet gjatë një performance në Milano

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka nisur turneun e saj për "Future Nostalgia" prej disa muajsh.Ajo tashmë ka performuar në një sërë...
Calvin Harris, Dua Lipa dhe Young Thug publikojnë këngën e re “Potion”

Calvin Harris, Dua Lipa dhe Young Thug publikojnë këngën e re...

0
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar ditën e sotme (e premte) një tjetër këngë të re.Fjala është për një bashkëpunim të...
Dua Lipa shfaq me krenari këmbët e tonifikuara, teksa fotografohet rrugëve të Portofinos në Itali

Dua Lipa shfaq me krenari këmbët e tonifikuara, teksa fotografohet rrugëve...

0
Dua Lipa i rriti temperaturat të premten, teksa kishte një pamje mjaft provokuese me disa pantallona retro ndërsa po shijonte një pushim në Portofino...
Tifozët e Liverpoolit bëjnë “nxemjen” para finales së Ligës së Kampionëve me hitin “One Kiss” nga…

Tifozët e Liverpoolit bëjnë “nxemjen” para finales së Ligës së Kampionëve...

0
Sonte (e shtunë) po mbahet finalja e Ligës së Kampionëve.Ekipi spanjoll i Real Madridit dhe ai anglezi i Liverpoolit janë në garë për të...
Dua Lipa tregon linjat trupore, teksa zhvishet për të bërë plazh në Portofino

Dua Lipa tregon linjat trupore, teksa zhvishet për të bërë plazh...

0
Ajo aktualisht është duke bërë turne për albumin e saj "Future Nostalgia" nëpër botë.Dhe Dua Lipa dukej e pabesueshme teksa u zhyt në ngrohtësinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS