25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dritës

Etiketim: Dritës

Ballkani me plotë respekt do ti bëj “Gardën e Nderit” Dritës

0
Skuadra e Ballkanit ka vendosur të nderojë kampionin e Kosovës në futboll, Dritën duke i bërë “Gardën e Nderit”, në ndeshjen e fundit, e...

Limani: Titulli i 3-të në histori të Dritës, e i dyti...

0
Drita nga Gjilani është në festë! Skuadra e Dritës është kampion i ri i Kosovës, titulli i tretë në histori të këtij kolektivi.  Drita...

Shaqiri i uron titullin Dritës

0
Ballkani i Ismet Munishi me barazimin e sotëm ndaj Gjilanit, 2:2, ka arritur ta bëjë Dritën kampion të Kosovës. Drita fitoi trofeun e dytë brenda...

Munishi: Jemi skuadra më e bukur në Kosovë, do t’ia prishim...

0
Ismet Munishi është shprehur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në Gjilan, ani pse Ballkani pësoi në minutën e 95 golin që...

Skuadra e tij e humbi derbin ndaj Gjilanit, vjen reagimi i...

0
Gjilani e ka fituar super derbin ndaj Dritës me rezultat 0 me 2. Ishte një ndeshje shumë interesante me shumë raste për gola, por që...

Rivaliteti ndërmjet Dritës dhe Gjilanit

0
Pa e minimizuar as rëndësinë e ndeshjeve tjera, përballjet Drita – Gjilani dhe Ballkani – Prishtina janë në qendër të vëmendjes së dashamirëve të...

15 vjeçarët e Dritës të cilët po mahnisin me lojën e...

0
Shkolla e Futbollit “Drita” është organizuar prej kohësh dhe në vazhdimësinë e saj ka filluar edhe të vjel frytet e para të saj. Klubi...

Derbi i Gjilanit, Llumnica: Futbollistët e Dritës kanë më shumë përvojë...

0
Këtë fundjavë zhvillohet derbi i Gjilanit, një ndër derbit më të rëndësishëm në vitet e fundit. Kjo për shkak se të dyja skuadrat si Gjilani...

Trajneri i Dritës: Me pak më shumë përqëndrim, mund ta fitonim...

0
Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu thotë se skuadra e tij me pak fat mund ta fitonte komplet ndeshjen ndaj Prishtinës. Derbi i xhiros së 30-të...

Dëmtohen zhveshtoret e Dritës, aty ku sot ishte vendosur Prishtina

0
Dueli ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës ka përfunduar mes shumë tensioneve dhe incidenteve. Kryeqytetasit janë ndarë tejet të pakënaqur me mënyren e ndarjes së drejtësisë, teksa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS