25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtorin

Etiketim: drejtorin

U përplas me drejtorin e burgut të Fierit, Saimir Tahiri transferohet...

0
I dënuar me 3 vite e 4 muaj burg, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, është përplasur drejtorin e burgut të Fierit Arjan Hasani. Si...

Tjetërsimi i pronave në Lezhë/ Gjykata lë të lirë drejtorin e...

0
Gjykata e Lezhës ka dhënë vendimin në lidhje me të akuzuarit për dëmtimin dhe tjetërsimin e pronave në lagunën e Kune-Vainit. Burime për median bëjnë...

​Llugalliu takohet me drejtorin e Përgjithshëm të Doganës së Belgjikës

0
Drejtori i Përgjithshëm i Doganës së Kosovës, Agron Llugaliu në vazhdën e takimeve gjatë vizitës zyrtare në Bruksel, u takua me drejtorin e Përgjithshëm...

“Sa bukur je veshur sot”/ Gjykata lë në burg drejtorin e...

0
Rrahman Çela, drejtori i shkollës 9-vjeçare në Lushnje, që u akuzua se ngacmoi seksualisht një të mitur është lënë sot në burg nga gjykata.Gjykata...

Plagosi me armë drejtorin e Ujësjellësit në Shkodër dhe djalin e...

0
Drejtori i Ujësjellësit në Bashkinë Shkodër dhe djalin e tij mbeten sot te plagosur, pas nje debati me arme zjarri, nderkohe autori eshte arrestuar. ...

Goditi me grushte pas një debati drejtorin e bankës, arrestohet 52-vjeçari...

0
Një 52-vjeçar në Berat është arrestuar nga policia pasi në nerva e sipër ka goditur me grushte drejtorin e një banke. Fillimisht 52-vjeçari me...

Pas takimit me Ardi Veliun mamaja e 15-vjeçarit tërheq padinë për...

0
Takimi me Ardi Veliun duket se është bërë shkak për tërheqjen e padisë që Ziada Çobo kishte dorëzuar në gjykatë ndaj drejtuesit të policisë...

Fajëson drejtorin

0
Trajneri Louis van Gaal e fajësoi drejtorin ekzekutiv të Manchester Unitedit, Ed Woodwardin, për shkarkimin e tij nga klubi në vitin 2016, duke e...

Kryemadhi takon drejtorin per Europen Qendrore e Lindore te NDI, ja...

0
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me z. Robert Benjamin, Drejtor për Europën Qendrore e Lindore të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS