23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejton

Etiketim: drejton

Rama drejton sot debatin e hapur mbi llogaridhënien ndërkombëtare

0
Nga 1 qershori Shqipëria mori për 30 ditë kryesimin e Presidencës së Këshillit të Sigurimit në OKB. Kryeministri Edi Rama do të drejtojë sot...

Alibeaj debat me Felajn: Sa herë drejton ti seancën ndodhin incidente

0
Enkelejd Alibeaj ka pasur një debat me nënkryetaren e Kuvendit, Ermonela Felaj, sipas së cilit nuk po zbaton neutralitetin, por po mban anë duke...

Kujt po ia drejton Majk këto fjalë?

0
Majk është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat shpesh poston edhe thënie që i lidhë me situata të ndryshme. Së fundi, me anë...

Havertz i drejton këtë kërkesë klubit të tij

0
Kai Havertz duket se më në fund ka vendosur që të takohet me drejtuesit e Bayer Leverkusen. Talenti gjerman është një nga emrat më të...

Kapitene Valentina/ Gruaja që drejton anijen turistike në bregdetin e Vlorës

0
Një det i hapur me dallgë apo një det te qetë, nuk përbën problem për Valentina Habibaj, kapitenia e një anijeje turistike në Vlorë. ...

Canizares kundër Guardiola-s: Më bën të ndihem keq, nuk e di...

0
Santiago Canizares, ish-portier historik i kombëtares së Spanjës, ka sulmuar ish-shokun e tij të skuadrës te  Furitë e Kuqe, Pep Guardiola-n. “Kam humbur çdo kontakt...

Ditëlindja e PS dhe Bashës/ Meta: Kam dërguar një shishe verë....

0
Presidenti Ilir Meta nuk mundi t’i shmangej një komenti për datën e sotme që është edhe ditëlindja e PS dhe kreut të PD. ...

Vëllai i Shefqet e Xhevat Kurtit me sukses e drejton një...

0
Kudo në botë kemi sportistë shqiptar dhe të suksesshëm.  Esat Kurti, vëllai i ish fubollistëve të dëshmuar Shefqetit e Xhevatit, me sukses po e...

Vëllai i Fadil e Xhevdet Muriqit drejton klubin e njohur gjerman 

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Vëllezërit Muriqi, Fadili,...

E kapi duke e tradhtuar, gruaja i drejton armën sportistit! Ja...

0
Ylli i futbollit amerikan, Earl Thomas ka folur për një grindje të pretenduar me gruan e tij që ndodhi muajin e kaluar. Të mërkurën, 'TMZ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS