25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtësinë

Etiketim: drejtësinë

Rihapen llogaritë e Ilir Metës me drejtësinë, SPAK nis hetimet për...

0
Janë rihapur më në fund llogaritë e Ilir Metës me drejtësinë. 12 vite pas mbylljes së video-skandalit me Dritan Priftin në Gjykatën e Lartë,...

Harta e re gjyqësore, Bylykbashi te ‘Ligjet’: 80% e gjyqtarëve do...

0
Seputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi ka komentuar në Komisionin e Ligjeve, hartën e re gjyqësore. Bylykbashi tha se së shpejti rreth 80% e gjyqtarëve do...

Probleme me drejtësinë, në banesën e Sadikajt ka jetuar një prokuror

0
Gazetari, Artan Hoxha ka nxjerrë në dritë detaje të tjera në lidhje me ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt në rrugën Sauk-Teg. Hoxha pohon se në banesën...

“Këmbanë për mistrinë e Drejtësisë”/ Harta e re e gjyqësorit, Haxhia:...

0
Kreu i Dhomës së Avokatisë, Maks Haxhia ka reaguar pas miratimit të hartës së re të gjyqësrit. Në një deklaratë për mediat Haxhia tha se...

U kap me drogë në Itali, përballjet me drejtësinë të Kajmakut:...

0
  Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me 20 kg drogë. Ish-kryebashkiaku është tashmë përpara drejtësinë italiane, ndërsa...

Balla reagon pas deklaratës së Yuri Kim: Asgjë nuk mund të...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas deklaratës së ambasadores së SHBA, Yuri Kim. Kryetari i Grupit Parlamentar...

OKB: Shumë pak gra të Shtetit Islamik po përballen me drejtësinë

0
Përpjekjet për ta mposhtur përfundimisht Shtetin Islamik mund të jenë të rrezikuara për shkak të vështirësive të sjelljes përpara drejtësisë të grave anëtare dhe...

Fakte interesante mbi jeten e Al Kapones – Mafiozit me te...

0
Fakte interesante mbi jeten e Al Kapones - Mafiozit me te famshem ne USA- Njeriu qe bleu drejtesine

DASH: Ngritja e akuzave nga Prokurori i Specializuar, hap përpara për...

0
Një zëdhënës i Departamentit të Shtetit i tha Zërit të Amerikës se Shtetet e Bashkuara inkurajojnë Gjykatën Speciale për Kosovën dhe Zyrën e...

​Basha: Kam bindje se Thaçi dhe Veseli do t’i dëshmojnë sërish...

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar sot pas propozim aktakuzës së Speciales ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së Kadri Veseli,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS