22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtësia

Etiketim: Drejtësia

“Për ata që shpresojnë se drejtësia nuk do të vijë kurrë”/...

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim në një status në twitter ka bërë një reagim të fortë për reformën në drejtësi. Reagimi Duket sikur disa po ëndërrojnë...

Cakaj: Drejtësia e luftës së UÇK-së e patjetërsueshme

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, priti në një takim në Tiranë, Kryetarin e Skënderajt, z. Bekim Hamëz Jasharin...

‘Drejtësia’ solli amnistinë, Bushati: Organet e drejtësisë do të garantojnë mosfutjen...

0
Ecuria e reformës në drejtësi dhe injektimi në ekonomi të parave janë 2 arsyet bazë që për PS duhet një amnisti fiskale. Në një...

Mbahet Konferenca e Kryesisë Shqiptare e OSBE-së, Gjonaj: Drejtësia dhe integriteti...

0
Ditën e sotme është mbajtur Konferenca e Kryesisë Shqiptare e OSBE-së. Në fjalën e saj ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj është shprehur se po...

Yuri Kim: Ky 4 korrik ndryshe nga të tjerat, SHBA krah...

0
Data 4 korrik shënon Ditën e Pavarësisë së SHBA, por ndryshe nga vitet e tjera ambasada amerikane në Tiranë nuk ka zhvilluar festime në...

Drejtësia, Rama: “Të gjithë djajtë janë këtu”, Basha: Çdo ndryshim kushtetues...

0
Kryeministri Edi Rama ka mbështetur ambasadoren e ShBA, Yuri Kim për reformën në drejtësi. Në twitter, Rama shkruan një thënie të Shekspirit: "Ferri është bosh. Të...

Vendimi për Tahirin, reagon Basha: Drejtësia peng në duart e Edi...

0
Kryetari i PD LUlzim Basha ka reaguar ne lidhje me vendimin e gjykates se krimeve te renda ndaj Saimir Tahirit. Reagimi i Bashes:Vendimi i turpshëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS