32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drastik

Etiketim: drastik

Beatrix Ramosaj befason me ndryshimin drastik në dukje, bëhet zeshkane

Beatrix Ramosaj befason me ndryshimin drastik në dukje, bëhet zeshkane

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me secilin veprim që bën në mediat sociale.Ish-banorja e Big Brother...
Jessica Simpson bën ndryshim drastik në pamje – zbulon se ka humbur 45 kilogramë për herë të tretë

Jessica Simpson bën ndryshim drastik në pamje – zbulon se ka...

0
Jessica Simpson është duke e pëlqyer pamjen e saj të re pasi postoi një tjetër foto me bikini nga pushimet e saj në Cabo...

FOTO/ Ndryshim drastik! Humbi 33 kilogramë dhe i çmendi të gjithë...

0
  Një grua në Australi, e cila para disa kohësh peshonte 107 kilogramë, ka rrëfyer sekretin se si arriti të humbasë 33 kilogramë dhe të...

Loredana Zefi bën ndryshim drastik në pamje

0
Loredana është njëra nga rep-artistet më të njohura në tregun shqiptar, suksesi i të cilës ka kaluar edhe kufijtë. Edhe para se t’i hyjë muzikës,...

Ndryshimi drastik i Loredana Zefit, nga një vajzë e thjeshtë në...

0
Loredana Zefi padyshim është emri më i kërkuar i momentit. E përveç muzikës emri i saj u lakua gjatë në media edhe për lidhjen e...

Emily Ratajkowski, gruaja me bustin më të bukur natyral, pëson dobësimin...

0
Edhe pse mund të ketë shumë cilësi të tjera, fakti mbetet që Emily Ratajkowski, e famshme u bë për shkak të fizikut të saj,...

Formacioni i parë i Jurgen Klopp te Liverpooli dhe ndryshimi drastik...

0
Të kthehemi në tetor 2015, ku Jurgen Klopp zëvendësoi Brendan Rodgers si trajner i Liverpool dhe Reds ishin ne vendin e tetë në Ligën...

Bylykbashi: Identifikimi biometrik do jetë 100%, reduktim drastik financimit dhe shpenzimeve...

0
Pas mbledhjes së Këshillit Politik këtë të hënë, bashkëkryetari për reformën zgjedhore Oerd Bylykbashi u shpreh se palët kanë rënë dakord për një reduktim...

FOTO/ U qëllua me dy plumba, gruas i ndodh ndryshimi drastik….

0
Një nënë e dy fëmijëve në SHBA ka pësuar një ndryshim drastik të trupit, pasi i ka mbijetuar një sulmi me armë. Takieyah Reaves,...

Ava Max bën ndryshim drastik në pamje

0
Ava Max ndryshoi dukjen. E radhës për të bërë ndryshime në pamje është këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max. Artistja, e cila njihet prej kohësh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS