21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dramatike

Etiketim: dramatike

Kthesa dramatike: Gjykata ia jep vulën, logon dhe selinë e PD-së,...

0
Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e grupit të Rithemelimit për ndryshimet për statutin e PD të bazuara nga kuvendi i 11 dhjetorit i...

Situatë dramatike te Vardari

0
Kasoi te Vardari vazhdon. Askush se dinë se çfarë do të ndodhë me klubin nga Shkupi. Lojtarëve iu është thënë se janë të lirë...

Sassuolo – Juventus, sfidë dramatike, me 6 gola të shënuara

0
Sfidë me kthesa në rezultat është zhvilluar mes Sassuolos dhe kampionit në fuqi Juventusit, e cila përfundoi me rezultat 3:3. Takimi u zhvillua në...

Fotografi kap momentet dramatike, luani me fat kërkon të hajë shtatë...

0
Në disa foto dramatike është kapur momenti kur një luan 160 kg tenton të hajë të shtatë impalat që i dalin përpara. Luani i...

Momentet dramatike kur luani me fat kërkon të hajë shtatë impala...

0
Në disa foto dramatike është kapur momenti kur një luan 160 kg tenton të hajë të shtatë impalat që i dalin përpara. Felini i...

West Ham e fiton përballjen dramatike ndaj Chelsea

0
West Ham United e ka fituar përballjen dramatike ndaj Chelsea, duke i mposhtur 3:2 rivalët lokal nga Londra. Willian në minutën e 42’, kaloi Chelsean...

Situata në SHBA dramatike, numri i të infektuarve kapërcen 2 milionë!

0
Shtetet e Bashkuara po jetojnë ditët e tyre më të errëta. Numri i rasteve të konfirmuara me koronavirus në Shtetet e Bashkuara kapërceu shifrën...

Kahn-Cañizares, fotoja e pashlyeshme e finales dramatike të penalltive

0
Finalja e Ligës së Kampionëve të vitit 2001 ishte ndër më dramatiket dhe më të ngarkuarat me patos, që mund të mbahet mend. Pjesërisht...

Hetimet kundër Trump, 4 dëshmi dramatike në Kongresin Amerikan

0
4-zyrtarë e ish-zyrtarë të administratës Trump dëshmuan gjatë tre seancave publike të martën. Të gjithë ata shprehën zhgënjimin dhe mosmiratimin lidhur me telefonatën që...

Publikohen pamjet dramatike, momenti kur ushtarët e Trumpit vrasin “kokën” e...

0
Ky është momenti kur lideri i ISIS-it Abu Bakr al-Bagdadi, besohet të jetë vrarë nga forcat Speciale Ops të SHBA-së gjatë një sulmi brenda...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS