fbpx
27 C
Tirana
E shtunë, 8 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dosjeve

Etiketim: dosjeve

Stoku i frikshëm i dosjeve në Gjykatën e Lartë, ish- Ministri...

0
Ish-ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi, rekomandon shtimin e numrit të gjyqtarëve në Gjykatën e Lartë. Në një intervistë , ai thotë se  me 19 gjyqtarë...

Përplasja me KLP për Kryeprokurorin, Komisioneri Publik thotë “fjalën e fundit”...

0
Komisionieri Publik ka vendosur të mos ankimojë vendimin për prokurorin Oslian Çela, i cili është kandidat për Kryeprokuror. Prokurori Çela shihet si kandidati më...

‘Stoku i dosjeve dhe vetingu bllokojnë Gjykatën e Lartë’ – Lajmi...

0
Qendra Studimore INFOÇIP publikoi të shtunën një studim mbi Gjykatën e Lartë para dhe pas Reformës në Drejtësi mbi transparencën dhe llogaridhënien e drejtësisë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS