fbpx
21 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Celular

Etiketim: celular

Izraeli shpik maskën që vret Covid-19! Eliminon koronavirusin me nxehtësi duke...

0
Maska e re ka një portë USB-je, ku lidhet me një burim energjie, si karkikuesi standard i celularit. Burimi: top-channel.tv

Tri aplikacione për të modifikuar videot nga telefoni juaj celular

0
Ekziston një larmi e gjerë aplikacionesh për të redaktuar videot me lehtësi dhe falas nga celulari juaj. Këtë herë do të përmendim tre: Power Director,...

Realme X3 një super celular me një super kamerë

0
Realme X3 fillon në Evropë dhe vjen me një ekran 120Hz dhe zoom periskop. Kompania Realme është duke punuar shumë për të fituar teren në...

Perdorimi i telefonave celular ne klasa: po apo jo?

0
Është gjithnjë e më e zakonshme që të rinjtë e moshës universitare të përdorin celularin e tyre gjatë orarit të shkollës. Sipas të dhënave...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS