fbpx
18 C
Tirana
Tuesday, April 7, 2020
Ballina Etiketimet çdo

Etiketim: çdo

Ja pse duhet të konsumoni çdo ditë kanellë

0
Aroma e kanellës na sjell ndërmend atmosferën e festave, edhe pse kjo erëz mund të shijohet në çdo moment të vitit. Ka nga ata...

Pse fiksimi për të kontrrolluar partnerin në çdo kohë e shkatërron...

0
Nëse është e vërtetë që njëfarë xhelozie e shëndetshme brenda marrëdhënies së çiftit është e mirë, është po aq e vërtetë që mania e...

Gjithë arsyet pse duhet të hani çdo ditë kanellë

0
Aroma e kanellës na sjell ndërmend atmosferën e festave, edhe pse kjo erëz mund të shijohet në çdo moment të vitit. Ka nga ata që...

6 ushqime që burrat duhet t’i hanë çdo ditë

0
Ushqimi është një proces sa i nevojshëm aq edhe i kënaqshëm për çdo njeri. Me anë të ushqimit përveç shijes së mirë që përfitohet, dhuron...

Ja kush janë 4 pijet më të shëndetshme që duhet të...

0
Sëmundjet e zemrës janë nga sëmundjet më të përhapura në vendin tonë. Në Shqipëri, rreth 9000 njerëz vdesin çdo vit për shkak të sëmundjeve që...

“Tre vite duke gënjyer veten çdo ditë”, humbi të vëllain në...

0
Në një postim të bërë në Instagram, motra e Ergi Dini, këngëtarja Barbana Dini, e ka kujtuar me mall dhe dhimbje humbjen e të...

Çka duhet të bëni çdo mëngjes që të keni lëkurë të...

0
Kujdesi ndaj lëkurës është një nga gjërat më të rëndësishme për një fytyrë pa rrudha dhe që shkëlqen. Mëngjesi, ndonëse shpesh kemi pak kohë dhe...

Pyetja që duhet t’ia bëni vetes çdo ditë

0
Çdo mëngjes, kur na është dhënë privilegji që të zgjohemi dhe të fillojmë një ditë të re, na është dhënë gjithashtu mundësia që të...

Gratë më të forta janë ato që jetojnë çdo ditë me...

0
Ajo është e fortë, sepse është në betejë të vazhdueshme me ankthin e saj. Ajo i thotë vetes se është e dobët. Nuk duhet...

Faktet e rëndësishme që çdo femër duhet t’i dijë për vagjinën...

0
Shumë femra kërkojnë në internet gjëra të ndryshme për vagjinën çdo ditë, por e vërteta është se shumë prej tyre kanë pak njohuri për...