32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Caktohet

Etiketim: Caktohet

Soreca mbaron mandatin në Shqipëri, caktohet ambasadorja e ardhshme e BE!...

0
Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Luigi Soreca përfundoi mandatin në vendin tonë dhe KE ka caktuar zëvendësin e tij. Mësohet se zëvendësuesja e Soreca-s është...

Sot caktohet data për raundin e tretë për zgjedhjen e Presidentit...

0
Konferenca e Kryetarëve të grupeve parlamentare të Kuvendit të Shqipërisë do të mblidhet mesditën e së martës për të caktuar datën e mbajtjes së...

Sot caktohet gjyqtari për kërkesën e ‘Rithemelimit’ që të mos pranohet...

0
Në Gjykatën e Apelit hidhet këtë të martë, 17 maj, shorti për të caktuar gjyqtarin që do shqyrtojë kërkesën e Rithemelimit, për të mos...

ZYRTARE! Rangnick mes dy karrigeve, caktohet edhe trajner i kombëtares së...

0
Pas disa ditësh thashethememe ka mbërritur njoftimi zyrtar: Ralf Rangnick është trajneri i ri i kombëtares së Austrisë në futboll. Trajneri aktual i përkohshëm...

​Caktohet drejtuesi tranzitor i Partisë Demokratike

0
Partia Demokratike deri në vendimmarrjen e institucioneve të partisë do të drejtohet nga nënkryetari i partisë dhe kryetari i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj.Kjo është...

​Caktohet drejtuesi i ri i Partisë Demokratike

0
Partia Demokratike deri në vendimmarrjen e institucioneve të partisë do të drejtohet nga nënkryetari i partisë dhe kryetari i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj.Kjo është...

​Caktohet çmimi i ri i karburanteve në Shqipëri për sot e...

0
Çmimi me të cilin zhdoganohet sot nafta është më pak se 97 lekë për litër, por deri në serbatorin e automjeteve të shqiptarëve do...

Traore, i caktohet një dëmshpërblim fantastik!

0
Adama Traore është shëndrruar në një prej futbollistëve më të kërkuar në futbollin evropian. 24 vjeçari ka shkëlqyer me paraqitjet e tij më Volverhemptonit duke...

Më në fund! Caktohet dita se kur do të nisin punë...

0
Prej rreth dy javësh qytetarët e Tiranës janë në pritje të nisjes së transportit publik, por më në fund me sa duket ka një...

Mbetet në burg atentatori i Billës/ Caktohet masa për Sebastiano Malin

0
Gjykata penale e Tiranës, dha masën e sigurisë arrest në burg, për Sebastian Malin, 22 vjeçarin e arrestuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Hekuran...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS