18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bullgare

Etiketim: bullgare

Samiti i BE-së, kryeministri Rama: Sa turp për Evropën kjo çështje...

0
Kryeministri, Edi Rama ka reaguar për samitin e BE-së që do të mbahet këtë të enjte në Brukse. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rama...

Komisioneri për zgjerim viziton Shqipërinë ‘duarbosh’, vetoja bullgare do të jetë...

0
Pas një turi në vendet e Ballkanit Perëndimor, Komisioneri i Bashkimi Europian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi do të vizitojë ditën e sotme...

​Gjimnastja bullgare Boryana Kaleyn sjell në shtëpi dy medalje ari e...

0
Gjimnastja ritmike individuale bullgare Boryana Kaleyn ka fituar dy medalje të arta dhe dy medalje të prera në Kupën Botërore të Gjimnastikës Ritmike 2022...

Vdiq në Shqipëri, mediat bullgare: Boksieri nuk është Isus Velichkov –...

0
Vdekja tragjike e një boksieri bullgar ditën e shtunë në Shkodër, nga tragjike po shndërrohet shumë shpejt në një “triller”. Sipas mediave bullgare, personi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS