25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Brazil

Etiketim: Brazil

Ishte paketuar nën logon e markës “Luis Vuitton”/ Sekuestrohen 350 kg...

0
300 mijë $ para cash dhe 350 kg kokainë janë sekustruar nga policia braziliane më 7 qershor në banesën e shqiptarit Altin Drimadhes në San Paolo. Mësohet...

Shantazhonte brazilianen se do t’i publikonte video, arrestohet 29-vjeçari në Tiranë

0
Policia e Tiranë ka arrestuar sot shtetasin E. D., 29 vjeç, pas kallëzimit të marrë nga një shtetase 19 vjeçe nga Brazili se një...

Ish-legjenda e Brazilit deklaratë befasuese: Kryeja marrëdhënie seksuale me gruan dhe...

0
Braziliani Romario është një nga emrat më të njohur në historinë e futbollit botëror. Një legjendë e golave me Brazilin dhe Barcelonën, në atë...

Rritet bilanci i viktimave nga COVID-19 në Brazil, Meksikë dhe Indi

0
Për shkak të koronavirusit të ri (COVID-19), në 24 orët e fundit në Brazil janë shënuar 1.156 vdekje, në Meksikë 737 dhe në Indi...

Krizë infektimesh edhe në Brazil, shkon në mbi 2 milion numri...

0
Vazhdojnë të rriten shifrat e të infekturave dhe të vdekurve nga Covid-19 në të gjithë botën. Pas SHBA-së e cila regjistroi një rekord të...

Flamengo fiton titullin e 36-të kampion në Brazil

0
Ekipi i Flamengo ka fituar titullin kampion në Brazil për të 36-ën herë në historinë e tij. Skuadra braziliane fitoi 2-1 takimin e parë ndaj...

Foto/ Arrestim barbar, policët në Brazil shtrinë në tokë të moshuarën...

0
Dy policë në Sao Paulo të Brazilit, janë pezulluar nga detyra dhe janë vendosur në hetim, pasi njëri prej tyre shkeli me këmbë mbi...

Anulohet kampionati në Brazil, 14 lojtarë të një skuadre rezultojnë pozitivë...

0
Kampionati rajonal, Santa Catarina në Brazil, filloi me datë 8 korrik, me sfidën mes Chapecoense dhe Avai. Vendasit fituan me rezultatin e pastër 2-0...

Vazhdon të rritet numri i viktimave dhe rasteve me COVID-19 në...

0
Për shkak të koronavirusit të ri (COVID-19) në 24 orët e fundit në Brazil janë shënuar 1.214 vdekje, në Meksikë 665 dhe në Indi...

Në luftë me virusin! Sa viktima u shënuan 24 orët e...

0
Për shkak të koronavirusit të ri (COVID-19) në 24 orët e fundit në Brazil janë shënuar 1.038 vdekje, ndërsa në Meksikë 741 dhe në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS