24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boksieri

Etiketim: Boksieri

Goditje fatale në ring, boksieri humb jetën në spital

0
Afrika e Jugut- Humb jetën në spital pas goditjeve fatale në ring një boksier në Afrikën e Jugut.Simiso Buthelezi është ndarë sot nga jeta...

Boksieri bie pa ndienja në ring dhe ndërron jetë

0
Turqi- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi për botën e sportit. Boksieri turk, Musa Askan Yamak, ka humbur jetën pasi u rrëzua në...

Policia ndalon ngjarjen, boksieri shqiptar nuk kursehet: Kush ma paguan…

0
Boksieri Albi Sorra ka bërë një reagim të fortë në Instagramin e tij në lidhje me pezullimin e eventit të boksit ditën e djeshme...

Policia ndalon ngajrjen, boksieri shqiptar nuk kursehet: Kush ma paguan…

0
Boksieri Albi Sorra ka bërë një reagim të fortë në Instagramin e tij në lidhje me pezullimin e eventit të boksit ditën e djeshme...

Aksident fatal, humb jetën tragjikisht boksieri amerikan

0
Bota e sportit në SHBA është në zi pas ndarjes nga jeta të boksierit të talentuar, Travell Mazion i cili ka humbur jetën për...

Pas një aksidenti me makinë ndërron jetë boksieri

0
Boksieri amerikan, Travel Mazion ka ndërruar jetë në një moshë shumë të re, 24-vjeçare, pas një aksidenti me makinë të pësuar. Ditën e djeshme Mazion...

Tyson Fury boksieri më i mirë në botë, renditja e plotë

0
Triumfi i Tyson Fury kundër Deontay Wilder në muajin shkurt bëri ndryshime edhe në renditjen e top 10 boksierëve. Wilder deri tani konsiderohej si më...

Boksieri britanik nuk e ka harruar këtë të mirë

0
Dueli ndaj Atto Wallin, fituar me vendim unanim të gjyqtarëve më 14 shtator të vitit të kaluar, ka qenë një makth për Tyson Fury,...

Donat Syla, boksieri që premton shumë

0
Në shumicën e klubeve në Kosovë, kemi talent të mëdha të boksit dhe me pak investime mund të arrihet shumë.  Është një boksier i klubit...

Boksieri i pamposhtur amerikan doli pozitiv gjatë një testi antidoping

0
Një vit më parë, boksieri amerikan Jarrell Miller duhej të duelonte ndaj Anthony Joshua për titujt kampionë bote në peshën e rëndë. Ajo sfidë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS