34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bleta kuriozitete

Etiketim: bleta kuriozitete

Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk i tremben martesës

0
Martesa është padyshim një nga hapat më të rëndësishëm në një marrëdhënie. Ka nga ata që e kanë të vështirë të lënë...

Njeriu i parë nuk u zhduk nga klima!

0
Nuk ka qenë klima shkaktar i zhdukjes së njeriut neandertal. Deri më sot janë hedhur shumë hipoteza dhe studimet vijojnë për të...

Vezë dhe vaj ulliri! Ushqimi më i shijshëm dhe një kurë...

0
Me rreth shtatë gram proteina, vezët janë një nga mënyrat më të shëndetshme për të filluar ditën tuaj. Por lloji i vajit që...

6 arsye psikologjike pse dikush duket më tërheqës për ne

0
6 arsye psikologjike pse dikush duket më tërheqës për ne Proporcionet e belit Proporcionet i belit me ijet është konsideruar gjithmonë një nga tiparet...

Dhitë e egra shpëtojnë qendrën shëndetësore nga falimentimi, #kuriozitete

0
E kujt mund t’ia merrte mendja se një tufë dhish mund të shpëtonte një qendër shëndetësore nga falimentimi. Pikërisht kjo ka ndodhur në qytetin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS