20.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Bisedimet

Etiketim: bisedimet

“Bisedimet për herë të parë për Presidentin”/ Vasili sjell në vëmendje...

0
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballës lidhur me negociatat për Presidentin. Deputeti...

VOA: Bisedimet e para për presidentin e ri, shtyhet nisja e...

0
Në Shqipëri, u zhvilluan të mërkurën takimet e para mes përfaqësuesve të shumicës socialiste dhe atyre të opozitës për çështjen e zgjedhjes së presidentit...

Scholz kërkon që BE-ja të nisë bisedimet për anëtarësim me Tiranën...

0
Bisedimet për anëtarësim në Bashkimin Evropiane me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut duhet të fillojnë sa më shpejt që të jetë e mundur, për...

Bartomeu: Bisedimet me Lautaro kanë ngecur

0
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka zbuluar detaje rreth situatës me Lautaro Martinez. Sulmuesi i Inter, Lautaro, tashe disa kohë lidhet me transferimin e...

Klubi i Serisë C konfirmon bisedimet me Balotelin

0
Drejtori sportiv i Komos, Mikael Gandler ka konfirmuar bisedimet me Mario Balotelin, por nuk mund të thotë më shumë se aq. Baloteli do largohet...

Pochettino fillon bisedimet me gjigantin evropian

0
Drejtuesit e Juventusit kanë filluar bisedimet me agjentët e trajnerit argjentinas, Mauricio Pochettino, raportojnë mediet në Itali. Trajneri argjentinas është i lirë që pas përfundimit...

Samiti BE/ Bisedimet hyjnë në ditën e katërt

0
Drejtuesit e Bashkimit Europian dështuan edhe të dielën të arrijnë një marrëveshje mbi një paketë të rimëkëmbjes ekonomike. Negociatat u zgjatën sërish duke u...

“Do heq tarifën në Rrugën e Kombit”/ Pas takimit me Hotin,...

0
Teksa gjendet në Kosovë për një vizitë dyditore, pas takimit me Avdullah Hotin, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një konferencë për...

Orë vendimtare për fatin e Kjaer, Milan dhe Sevilla nisin bisedimet!

0
Një meritë e madhe për formën e jashtëzakonshme të Milanit nga janari e tej është sidomos e afrimeve të merkatos dimërore që mbajnë emrin...

Interi dhe Mancheset City nisin bisedimet, dy skuadrat e mëdha gati...

0
Dy skuadrat e mëdha evropiane, Inter dhe Manchester City janë futur në bisedime për dy futbollistë. Skuadra e Pep Guardiolës prej vitesh e kërkon mbrojtësin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS