23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Biri

Etiketim: biri

Lamtumira e fundit për Bujar Nishanin, i biri: Babai nuk bënte...

0
Djali i ish-Presidenti të ndjerë Bujar Nishani, Ersi Nishani ka mbajtur një fjalë prekëse në ceremoninë mortore të babait të tij.Ersi Nishani tha se...

Aqif Rakipi në listën e zezë të SHBA/ Reagon i biri...

0
Deputeti i PS-së Orlando Rakipi, djali i ish-deputetit Aqif Rakipi ka reaguar për vendimin e SHBA-ve që sanksionon babain e tij.Para mediave ai hodhi...

Pozitiv me COVID një 57-vjeçar në Memaliaj/ Dyshohet se u infektua...

0
Konfirmohet një rast i ri pozitiv me koronavirus në Memaliaj. Mësohet se pozitiv ka rezultuar një 57-vjeçar, i cili dyshohet të jetë infektuar nga i...

Në Ditën e Baballarëve, aktori i njohur merr dhuratën më të...

0
Kjo e diel e tretë e qershorit nuk përkon vetëm me solsticin e verës dhe me eklipsin e Diellit, por është edhe një ditë...

Fier/ Policia u gjen fidanë me kanabis, arrestohet 53-vjeçari, në kërkim...

0
FIER – Vijon kontrolli masiv i territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Në vijim të veprimeve hetimore u bë arrestimi në flagrancë...

Ngau makinën në gjendje të dehur! Pas përplasjes i biri përfundon...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Utah, SHBA. Mësohet se një djalë 18-muajsh ndërroi jetë pas një aksidenti me makinë në një fushë...

Makina aksidenton 60-vjeçarin në Korçë, i biri kapërcen kangjellat dhe shpëton

0
Një aksident i rëndë është regjistruar këtë mbrëmje në Korçë pranë spitalit rajonal. Makina ka ka parakaluar në krah të gabuar dhe ka goditur një...

Biri im, një ditë do ta kuptosh se pavarësisht nga gabimet...

0
I dashur biri im Kur më sheh se jam vjetëruar dhe nuk jam në rregull, ke durim dhe provo të më kuptosh… Nese ndyhem kur ushqehem,...

Tirane/ Arrestohen babai dhe i biri, plagosin rende 24-vjeçarin

0
Dy shtetas në Tiranë G.H 40 vjeç dhe K. H 17 vjeç, babë dhe birë kanë plagosur ditën e sotme rëndë një 24 vjeçar...

“Do fle te varri i djalit”, nëna shqiptare në grevë urie...

0
“Kam luftuar për vite të tëra për të vërtetën time, por të gjithë më kanë braktisur. Nga sot, nuk do të lëviz nga varri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS