14.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Bast

Etiketim: bast

Vuri bast për finalen Argjentinë-Francë, Noizy fiton 51 mijë euro

0
Finalja e Kupës së Botës ka shpërblyer reperin shqiptar Noizyn. Argjentina fitoi Kupën e Botës, ndërsa njerëzit që kishin vënë bast u pasuruan e...
Fansi vuri bast se Bebe Rexha nuk do ta shihte mesazhin e tij, këngëtarja e sheh dhe i thotë t’i …

Fansi vuri bast se Bebe Rexha nuk do ta shihte mesazhin...

0
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale.Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi...

Ancelotti zbulon çfarë do të bëjë pas Real Madridit, ‘vë bast’...

0
"Pas Real Madridit ndoshta do të ndalem. Por, nëse Reali më mban këtu për dhjetë vjet, atëherë do të stërvis edhe dhjetë vite". Këto...

Drake i humb 275 mijë dollarë, vendosi bast për fitoren e...

0
Reperi kanadez Drake humbi 275,000 dollarë pasi vuri bast mbi Jorge Masvidal për të mposhtur Colby Covington në UFC 272.Drake do të kishte fituar një shumë afërsisht 1 milion dollarë...

“Rama na erdhi me Kadri Roshin për krahu”/ Gëzim Kame: Berisha...

0
Regjisori i njour Gëzim Kame, njeriu që mban rekordin me “Apologjinë e Sokratit” interpretuar nga Mirush Kabashi, e kjo ç’prej ’90-ës e deri më...

Vdes pasi i hëngri 42 vezë për ta fituar një bast

0
Një burrë në Indi ka vdekur pasi u përpoq të hante 50 vezë në një garë të ushqimit. Policia tregoi se i vdekuri dhe një...

Vëmë bast që ky është truku më i pazakontë për trashjen...

0
Në atë që ndoshta shkakton habinë apo çudinë më të madhe në truket e bukurisë që kemi parë deri tani, ky është një prej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS