20.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashku

Etiketim: bashku

Rihanna dhe ASAP Rocky shihen për herë të parë së bashku në publik që nga arrestimi i reperit

Rihanna dhe ASAP Rocky shihen për herë të parë së bashku...

0
Rihanna dhe ASAP Rocky u shfaqën së bashku për herë të parë që nga arrestimi i tij i fundit gjatë një shëtitje në Los...

Të Investojmë në planetin tonë – ta shënojmë Ditën e Tokës...

0
Për të shënuar Ditën e Tokës, sot UNDP së bashku me Ministrinë e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës dhe UNICEF-in do ta nisin fushatën...
Ben Affleck dhe Matt Damon bashkohen për filmin e tretë së bashku që tregon historinë mes Nike dh…

Ben Affleck dhe Matt Damon bashkohen për filmin e tretë së...

0
Ben Affleck dhe Matt Damon po punojnë për një film të ri për bashkëpunimin legjendar midis Nike dhe Michael Jordan.Dy aktorët, 49 dhe 51...

​Policitë ushtarake të Kosovës dhe Shqipërisë stërviten së bashku

0
Policia ushtarake e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) dhe ajo e Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë (FARSH) gjatë javës që lamë...

Vizita në Bullgari/ Meta: Sëbashku me Presidentin Radev, konfirmuam mbështetjen e...

0
Presidenti Ilir Meta ka zbuluar detaje nga vizita e tij në Bullgari ku u takua me homologun Rumen Radev.Me anë të një postimi në...

Kujdes! – Një mesazh mashtrimi së bashku me një link po...

0
Facebook është shtëpia e shumë mashtrimeve dhe nëse përdorni rregullisht aplikacionin e tij Messenger, atëherë është një mashtrim i ri për të cilin duhet...
Kim Kardashian dhe Kanye West shihen për herë të parë së bashku në publik pas divorcit – lënë mën…

Kim Kardashian dhe Kanye West shihen për herë të parë së...

0
Kim Kardashian dhe Kanye West janë parë bashkë të dielën (27 mars) për herë të parë pas disa muajsh.Të dy duket se e kanë...
Miriam Cani bën dedikim romantik për Alban Skënderajn në përvjetorin e 15-të së bashku: Të dua më…

Miriam Cani bën dedikim romantik për Alban Skënderajn në përvjetorin e...

0
Janë padyshim një ndër çiftet më të dashura të estradës shqiptare.Bëhet fjalë për kantautorin Alban Skënderaj dhe Miriam Canin, të cilët sot (e martë)...
Daniel Radcliffe dhe e dashura Erin Drake paraqiten së bashku në tapetin e kuq për herë të parë p…

Daniel Radcliffe dhe e dashura Erin Drake paraqiten së bashku në...

0
Daniel Radcliffe bëri paraqitjen e parë në tapetin e kuq me të dashurën e tij, Erin Darke, pas gati tetë vitesh të hënën mbrëma...

“Të ikë Basha” , Noka për Flutura Açkën: Së bashku me...

0
Deputeti Flamur Noka i është përgjigjur deputetes Flutura Açka, e cila ditën e djeshme përmes një postimi që ka bërë në rrjetet sociale, tha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS